Prisboka › Yoghurt › Yoghurt gresk naturell synnøve
Yoghurt gresk naturell synnøve
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 28,90 (82,57 per kg) Yoghurt Gresk Naturell 350g Synnøve
- Oda — 66,50 (88,67 per kg) Synnøve Gresk yoghurt Naturell 750 g
- Meny — 72,90 (97,20 per kg) Yoghurt Gresk Naturell 750g Synnøve
Prisforskjellen er 44,- mellom Kiwi og Meny — 152 % dyrere hos Meny.
Se hele oversikten: hva koster yoghurt?
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka