Prisboka › Yoghurt › Yoghurt gresk vanilje synnøve
Yoghurt gresk vanilje synnøve
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 29,50 (84,29 per kg) Yoghurt Gresk Vanilje 350g Synnøve
- Oda — 38,20 (109,14 per kg) Synnøve Gresk yoghurt Vanilje 350 g
- Meny — 43,90 (125,43 per kg) Yoghurt Gresk Vanilje 350g Synnøve
Prisforskjellen er 14,40 mellom Kiwi og Meny — 49 % dyrere hos Meny.
Se hele oversikten: hva koster yoghurt?
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka