Prisboka › Leksikon
Grillkrydder økologisk helios
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 42,90 (451,58 per kg) Grillkrydder Økologisk 95g Helios
- Oda — 59,80 (629,47 per kg) Helios Grillkrydder Økologisk 95 g
- Meny — 59,90 (630,53 per kg) Grillkrydder Økologisk Helios
Prisforskjellen er 17,- mellom Kiwi og Meny — 40 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka