Prisboka › Leksikon
Hasselnøttkjerner r
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Rema 1000 — 36,90 (147,60 per kg) HASSELNØTTKJERNER 250G R
- Kiwi — 36,90 (147,60 per kg) Hasselnøttkjerner 250g Eldorado
- Meny — 76,90 (307,60 per kg) Hasselnøttkjerner 250g Eldorado
Prisforskjellen er 40,- mellom Rema 1000 og Meny — 108 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka