Prisboka › Leksikon
Veggen spelt hatting
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 38,90 (92,62 per kg) Veggen Spelt 420g Hatting
- Oda — 52,40 (124,76 per kg) Hatting Veggen Spelt 7 stk 420 g
- Meny — 57,90 (137,86 per kg) Veggen Spelt 420g Hatting
Prisforskjellen er 19,- mellom Kiwi og Meny — 49 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka