Prisboka › Melk › Helmelk tine
Helmelk tine
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 35,40 (20,23 per l) Helmelk 1,75l Tine
- Oda — 35,90 (20,51 per l) Tine Helmelk 1,75 l
- Meny — 39,50 (22,57 per l) Helmelk 1,75l Q
Prisforskjellen er 4,10 mellom Kiwi og Meny — 12 % dyrere hos Meny.
Se hele oversikten: hva koster melk?
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Helmelk, uspesifisert — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 64 kcal (267 kJ)
- Fett — 3,6 g
- herav mettede fettsyrer — 2,3 g
- herav enumettede fettsyrer — 0,8 g
- herav flerumettede fettsyrer — 0,1 g
- Karbohydrat — 4,5 g
- herav sukkerarter — 4,5 g
- herav stivelse — 0,0 g
- Kostfiber — 0,0 g
- Protein — 3,4 g
- Salt (NaCl) — 0,1 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.