Lettmelk q
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 28,80 (16,46 per l) Lettmelk 0,5% 1,75l Q
- Rema 1000 — 29,90 (17,09 per l) TINE LETTMELK 0.5% 1.75L
- Meny — 32,90 (18,80 per l) Lettmelk 0,5% 1,75l Q
Prisforskjellen er 4,10 mellom Kiwi og Meny — 14 % dyrere hos Meny.
Se hele oversikten: hva koster melk?
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Lettmelk, 1 % fett, uspesifisert — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 41 kcal (174 kJ)
- Fett — 1,0 g
- herav mettede fettsyrer — 0,6 g
- herav enumettede fettsyrer — 0,2 g
- herav flerumettede fettsyrer — 0,0 g
- Karbohydrat — 4,5 g
- herav sukkerarter — 4,5 g
- herav stivelse — 0,0 g
- Kostfiber — 0,0 g
- Protein — 3,5 g
- Salt (NaCl) — 0,1 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.