Prisboka › Leksikon
Vita hjertego myk plantemargarin
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 39,80 (107,57 per kg) Vita Hjertego Myk Plantemargarin 370g
- Meny — 48,90 (85,79 per kg) Vita Hjertego Myk Plantemargarin 570g
- Oda — 63,- (116,67 per kg) Vita hjertego' Myk plantemargarin 540 g
Prisforskjellen er 23,20 mellom Kiwi og Oda — 58 % dyrere hos Oda.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Margarin, Vita Hjertego myk — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 544 kcal (2237 kJ)
- Fett — 60,0 g
- herav mettede fettsyrer — 12,0 g
- herav enumettede fettsyrer — 24,0 g
- herav flerumettede fettsyrer — 20,0 g
- Karbohydrat — 0,5 g
- herav sukkerarter — 0,5 g
- herav stivelse — 0,0 g
- Kostfiber — 0,0 g
- Protein — 0,5 g
- Salt (NaCl) — 0,8 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.