Prisboka › Leksikon
Optimal olje vita hjertego
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 35,20 (71,11 per l) Optimal Olje 495ml Vita Hjertego
- Oda — 54,90 (110,91 per l) Vita hjertego' Optimal olje 495 ml
- Meny — 60,90 (123,03 per l) Optimal Olje 495ml Vita Hjertego
Prisforskjellen er 25,70 mellom Kiwi og Meny — 73 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Vita Optimal olje — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 900 kcal (3700 kJ)
- Fett — 100,0 g
- herav mettede fettsyrer — 8,0 g
- herav enumettede fettsyrer — 54,0 g
- herav flerumettede fettsyrer — 34,0 g
- Karbohydrat — 0,0 g
- herav sukkerarter — 0,0 g
- herav stivelse — 0,0 g
- Kostfiber — 0,0 g
- Protein — 0,0 g
- Salt (NaCl) — 0,0 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.