Prisboka › Leksikon
Hoff pommes noisettes
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Oda — 27,92 (46,53 per kg) HOFF Pommes Noisettes 600 g
- Kiwi — 44,60 (74,33 per kg) Pommes Noisettes 600g Hoff
- Meny — 67,90 (113,17 per kg) Pommes Noisettes 600g Hoff
Prisforskjellen er 39,98 mellom Oda og Meny — 143 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka