Prisboka › Leksikon
Kalverullade gilde
Pris i 4 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 25,70 (233,64 per kg) Kalverullade 110g Gilde
- Rema 1000 — 26,90 (244,55 per kg) KALVERULLADE 110G
- Oda — 29,20 (265,45 per kg) Gilde Kalverullade 110 g
- Meny — 34,50 (313,64 per kg) Kalverullade 110g Gilde
Prisforskjellen er 8,80 mellom Kiwi og Meny — 34 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka