Prisboka › Leksikon
Kalkunskiver krydder
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Rema 1000 — 24,90 (226,36 per kg) KALKUNSKIVER KRYDDER 110G
- Kiwi — 24,90 (226,36 per kg) Kalkunskiver Krydder 110g Prior
- Meny — 33,50 (304,55 per kg) Kalkunskiver Krydder 110g Prior
Prisforskjellen er 8,60 mellom Rema 1000 og Meny — 35 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka