Prisboka › Leksikon
Kalkunkorv prior
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 49,90 (110,89 per kg) Kalkunkorv 450g Prior
- Oda — 57,40 (127,56 per kg) Prior Kalkunkorv 450 g
- Meny — 67,90 (150,89 per kg) Kalkunkorv 450g Prior
Prisforskjellen er 18,- mellom Kiwi og Meny — 36 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka