Prisboka › Leksikon
Kalkunfilet røkt prior
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 29,90 (271,82 per kg) Kalkunfilet Røkt 110g Prior
- Rema 1000 — 34,90 (317,27 per kg) KALKUNFILET RØKT 110G
- Meny — 45,50 (413,64 per kg) Kalkunfilet Røkt 110g Prior
Prisforskjellen er 15,60 mellom Kiwi og Meny — 52 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Kalkunfilet, naturell/røkt — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 88 kcal (374 kJ)
- Fett — 0,5 g
- herav mettede fettsyrer — 0,2 g
- herav enumettede fettsyrer — 0,1 g
- herav flerumettede fettsyrer — 0,1 g
- Karbohydrat — 0,0 g
- herav sukkerarter — 0,0 g
- herav stivelse — 0,0 g
- Kostfiber — 0,0 g
- Protein — 20,9 g
- Salt (NaCl) — 1,8 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.