Prisboka › Leksikon
R kidneybønner
Pris i 4 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Meny — 7,90 (20,79 per kg) Kidneybønner 380g First Price
- Oda — 8,30 (20,75 per kg) R Kidneybønner 400 g
- Rema 1000 — 8,90 (22,25 per kg) KIDNEYBØNNER 400G R
- Kiwi — 8,90 (23,42 per kg) Kidneybønner 380g First Price
Prisforskjellen er 1,- mellom Meny og Kiwi — 13 % dyrere hos Kiwi.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka