Prisboka › Leksikon
Gilde svenske kjøttboller ca
Pris i 4 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 64,90 (108,17 per kg) Kjøttboller Svenske 600g Folkets
- Meny — 64,90 (108,17 per kg) Kjøttboller Svenske 600g Folkets
- Rema 1000 — 75,40 (133,22 per kg) SVENSKE KJØTTBOLLER 566G
- Oda — 80,80 (1,35 per stk) Gilde Svenske kjøttboller Ca 60 stk
Prisforskjellen er 15,90 mellom Kiwi og Oda — 24 % dyrere hos Oda.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Kjøttboller, svenske — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 209 kcal (866 kJ)
- Fett — 15,9 g
- herav mettede fettsyrer — 5,1 g
- herav enumettede fettsyrer — 7,8 g
- herav flerumettede fettsyrer — 2,4 g
- Karbohydrat — 3,6 g
- herav sukkerarter — 0,2 g
- herav stivelse — 3,4 g
- Kostfiber — 3,0 g
- Protein — 11,3 g
- Salt (NaCl) — 2,1 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.