Prisboka › Kjøttdeig › Kjøttdeig kylling
Kjøttdeig kylling
Pris i 4 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Meny — 38,90 (97,25 per kg) Kyllingkjøttdeig 400g First Price
- Kiwi — 38,90 (97,25 per kg) Kyllingkjøttdeig 400g First Price
- Rema 1000 — 59,90 (99,83 per kg) KYLLINGKJØTTDEIG 600G PRIMA
- Oda — 77,50 (110,71 per kg) Ytterøy Kjøttdeig av kylling Saktevoksende kylling 700 g
Prisforskjellen er 38,60 mellom Meny og Oda — 99 % dyrere hos Oda.
Se hele oversikten: hva koster kjøttdeig?
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Kjøttdeig, kylling, 8 % fett, rå — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 145 kcal (605 kJ)
- Fett — 8,1 g
- herav mettede fettsyrer — 2,2 g
- herav enumettede fettsyrer — 3,2 g
- herav flerumettede fettsyrer — 2,0 g
- Karbohydrat — 0,0 g
- herav sukkerarter — 0,0 g
- herav stivelse — 0,0 g
- Kostfiber — 0,0 g
- Protein — 18,0 g
- Salt (NaCl) — 0,2 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.