Prisboka › Leksikon
Kremfløte tine
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 47,90 (63,87 per l) Kremfløte 37% 7,5dl Tine
- Oda — 60,40 (80,53 per l) TINE Kremfløte 37% 7,5 dl
- Meny — 65,90 (87,87 per l) Kremfløte 37% 7,5dl Tine
Prisforskjellen er 18,- mellom Kiwi og Meny — 38 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Kremfløte, 37 % fett — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 353 kcal (1452 kJ)
- Fett — 37,0 g
- herav mettede fettsyrer — 23,4 g
- herav enumettede fettsyrer — 8,9 g
- herav flerumettede fettsyrer — 0,8 g
- Karbohydrat — 2,9 g
- herav sukkerarter — 2,9 g
- herav stivelse — 0,0 g
- Kostfiber — 0,0 g
- Protein — 2,0 g
- Salt (NaCl) — 0,1 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.