Prisboka › Leksikon
Kremgo krydder tine
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 15,90 (127,20 per kg) Kremgo Krydder 125g Tine
- Oda — 22,10 (176,80 per kg) TINE Kremgo Krydder 125 g
- Meny — 24,90 (199,20 per kg) Kremgo Krydder 125g Tine
Prisforskjellen er 9,- mellom Kiwi og Meny — 57 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka