Prisboka › Leksikon
Matfløte laktosefri tine
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 25,60 (85,33 per l) Matfløte 18% Laktosefri 3dl Tine
- Oda — 27,40 (91,33 per l) TINE Matfløte Laktosefri 0,3 l
- Meny — 31,90 (106,33 per l) Matfløte 18% Laktosefri 3dl Tine
Prisforskjellen er 6,30 mellom Kiwi og Meny — 25 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Matfløte, 18 % fett — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 189 kcal (780 kJ)
- Fett — 18,0 g
- herav mettede fettsyrer — 11,4 g
- herav enumettede fettsyrer — 4,3 g
- herav flerumettede fettsyrer — 0,4 g
- Karbohydrat — 3,7 g
- herav sukkerarter — 3,7 g
- herav stivelse — 0,0 g
- Kostfiber — 0,0 g
- Protein — 3,0 g
- Salt (NaCl) — 0,1 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.