Prisboka › Leksikon
Philadelphia laktosefri
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 33,40 (190,86 per kg) Philadelphia Laktosefri 175g
- Oda — 36,90 (210,86 per kg) Philadelphia Laktosefri 175 g
- Meny — 43,90 (250,86 per kg) Philadelphia Laktosefri 175g
Prisforskjellen er 10,50 mellom Kiwi og Meny — 31 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka