Prisboka › Leksikon
Vaniljesaus laktosefri piano
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 28,40 (56,80 per l) Vaniljesaus Laktosefri 0,5l Piano
- Oda — 32,90 (65,80 per l) TINE Piano laktosefri vaniljesaus 0,5 l
- Meny — 34,90 (69,80 per l) Vaniljesaus Laktosefri 0,5l Piano
Prisforskjellen er 6,50 mellom Kiwi og Meny — 23 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka