Prisboka › Leksikon
Sjokoladeglasur til langpanne toro
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Meny — 27,90 (100,36 per kg) Sjokoladeglasur til Langpanne 278g Toro
- Kiwi — 29,90 (85,43 per kg) Sjokoladeglasur til Langpanne 350g Toro
- Oda — 40,- (114,29 per kg) Toro Sjokoladeglasur langpanne 350 g
Prisforskjellen er 12,10 mellom Meny og Oda — 43 % dyrere hos Oda.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Sjokoladeglasur — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 382 kcal (1606 kJ)
- Fett — 11,8 g
- herav mettede fettsyrer — 7,0 g
- herav enumettede fettsyrer — 3,7 g
- herav flerumettede fettsyrer — 0,5 g
- Karbohydrat — 65,2 g
- herav sukkerarter — 64,6 g
- herav stivelse — 0,5 g
- Kostfiber — 2,0 g
- Protein — 2,6 g
- Salt (NaCl) — 0,0 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.