Prisboka › Leksikon
Sjokoladekake langpanne toro
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 49,90 (58,43 per kg) Sjokoladekake Langpanne 854g Toro
- Oda — 79,90 (90,80 per kg) Toro Sjokoladekake langpanne 880 g
- Meny — 82,- (96,02 per kg) Sjokoladekake Langpanne 854g Toro
Prisforskjellen er 32,10 mellom Kiwi og Meny — 64 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Sjokoladekake, med glasur, kjøpt — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 439 kcal (1838 kJ)
- Fett — 22,0 g
- herav mettede fettsyrer — 6,4 g
- herav enumettede fettsyrer — 9,9 g
- herav flerumettede fettsyrer — 4,6 g
- Karbohydrat — 54,2 g
- herav sukkerarter — 35,2 g
- herav stivelse — 19,0 g
- Kostfiber — 2,0 g
- Protein — 4,9 g
- Salt (NaCl) — 1,8 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.