Prisboka › Leksikon
Philadelphia light original
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 16,30 (81,50 per kg) Philadelphia Light Original 200g
- Oda — 36,90 (184,50 per kg) Philadelphia Original Light 200 g
- Meny — 40,90 (204,50 per kg) Philadelphia Light Original 200g
Prisforskjellen er 24,60 mellom Kiwi og Meny — 151 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka