Prisboka › Leksikon
Leverpostei ovnsbakt original
Pris i 4 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Rema 1000 — 23,90 (125,79 per kg) LEVERPOSTEI OVNSBAKT ORIGINAL 190G
- Kiwi — 23,90 (125,79 per kg) Leverpostei Ovnsbakt Original 190g Gilde
- Oda — 25,90 (136,32 per kg) Gilde Ovnsbakt leverpostei Original 190 g
- Meny — 29,90 (157,37 per kg) Leverpostei Ovnsbakt Original 190g Gilde
Prisforskjellen er 6,- mellom Rema 1000 og Meny — 25 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Leverpostei, ovnsbakt — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 227 kcal (940 kJ)
- Fett — 18,1 g
- herav mettede fettsyrer — 3,1 g
- herav enumettede fettsyrer — 9,1 g
- herav flerumettede fettsyrer — 5,4 g
- Karbohydrat — 5,7 g
- herav sukkerarter — 2,0 g
- herav stivelse — 3,7 g
- Kostfiber — 1,0 g
- Protein — 9,6 g
- Salt (NaCl) — 1,5 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.