Prisboka › Leksikon
Suppebuljong maggi
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 31,70 (251,59 per kg) Suppebuljong 126g Maggi
- Oda — 41,10 (326,19 per kg) Maggi Suppebuljong 126 g
- Meny — 43,90 (348,41 per kg) Suppebuljong 126g Maggi
Prisforskjellen er 12,20 mellom Kiwi og Meny — 38 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka