Prisboka › Leksikon
Maiskorn first price
Pris i 4 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 8,90 (26,18 per kg) Maiskorn 340g First Price
- Meny — 9,90 (29,12 per kg) Maiskorn 340g First Price
- Oda — 14,40 (42,35 per kg) R Maiskorn 340 g
- Rema 1000 — 19,40 (57,06 per kg) MAISKORN 340G R
Prisforskjellen er 10,50 mellom Kiwi og Rema 1000 — 118 % dyrere hos Rema 1000.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka