Prisboka › Leksikon
Mills majo
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Oda — 22,91 (69,42 per kg) Mills Majo 330 g
- Kiwi — 34,90 (105,76 per kg) Majo 330g Mills
- Meny — 39,90 (120,91 per kg) Majo 330g Mills
Prisforskjellen er 16,99 mellom Oda og Meny — 74 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka