Prisboka › Leksikon
Maizena maisstivelse
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 23,90 (59,75 per kg) Maizena Maisstivelse 400g
- Oda — 37,90 (94,75 per kg) Maizena Maisstivelse 400 g
- Meny — 43,90 (109,75 per kg) Maizena Maisstivelse 400g
Prisforskjellen er 20,- mellom Kiwi og Meny — 84 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Maisstivelse — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 355 kcal (1510 kJ)
- Fett — 0,0 g
- herav mettede fettsyrer — 0,0 g
- herav enumettede fettsyrer — 0,0 g
- herav flerumettede fettsyrer — 0,0 g
- Karbohydrat — 88,8 g
- herav sukkerarter — 0,0 g
- herav stivelse — 88,8 g
- Kostfiber — 0,0 g
- Protein — 0,0 g
- Salt (NaCl) — 0,0 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.