Prisboka › Leksikon
Tomatsuppe m/makaroni toro
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Meny — 13,75 (112,70 per kg) Tomatsuppe m/Makaroni 122g Toro
- Kiwi — 21,40 (179,83 per kg) Tomatsuppe m/Makaroni 119g Toro
- Oda — 25,70 (210,66 per kg) Toro Tomatsuppe med makaroni 122 g
Prisforskjellen er 11,95 mellom Meny og Oda — 87 % dyrere hos Oda.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Tomatsuppe, med makaroni, av pulver — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 48 kcal (202 kJ)
- Fett — 0,9 g
- herav mettede fettsyrer — 0,1 g
- herav enumettede fettsyrer — 0,4 g
- herav flerumettede fettsyrer — 0,2 g
- Karbohydrat — 8,5 g
- herav sukkerarter — 2,8 g
- herav stivelse — 5,8 g
- Kostfiber — 0,5 g
- Protein — 1,2 g
- Salt (NaCl) — 0,8 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.