Prisboka › Leksikon
Pizzafyll mexicana toro
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 10,- (161,29 per kg) Pizzafyll Mexicana 62g Toro
- Oda — 24,- (387,10 per kg) Toro Pizzafyll Mexicana 62 g
- Meny — 26,90 (433,87 per kg) Pizzafyll Mexicana 62g Toro
Prisforskjellen er 16,90 mellom Kiwi og Meny — 169 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka