Prisboka › Leksikon
Propud milkshake strawberry
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 29,90 (90,61 per l) Propud Milkshake Strawberry 330ml
- Oda — 31,30 (94,85 per l) Propud Strawberry Milkshake 33 cl
- Meny — 35,90 (108,79 per l) Propud Milkshake Strawberry 330ml
Prisforskjellen er 6,- mellom Kiwi og Meny — 20 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka