Prisboka › Leksikon
Minimais eldorado
Pris i 4 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Rema 1000 — 24,40 (59,51 per kg) MINIMAIS 410G R
- Oda — 24,50 (59,76 per kg) R Minimais 410 g
- Kiwi — 24,90 (58,59 per kg) Minimais 425g Eldorado
- Meny — 29,50 (69,41 per kg) Minimais 425g Eldorado
Prisforskjellen er 5,10 mellom Rema 1000 og Meny — 21 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka