Prisboka › Leksikon
Troika nidar
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 15,40 (233,33 per kg) Troika 66g Nidar
- Oda — 21,60 (327,27 per kg) Nidar Troika 66 g
- Meny — 49,90 (332,67 per kg) Troika 150g Nidar
Prisforskjellen er 34,50 mellom Kiwi og Meny — 224 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka