Prisboka › Leksikon
Smash! nidar
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Meny — 34,90 (218,13 per kg) Smash! 160g Nidar
- Kiwi — 39,90 (199,50 per kg) Smash! 200g Nidar
- Oda — 39,90 (199,50 per kg) Nidar Smash 200 g
Prisforskjellen er 5,- mellom Meny og Oda — 14 % dyrere hos Oda.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka