Prisboka › Leksikon
Tropisk nektar r
Pris i 4 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Rema 1000 — 25,90 (17,27 per l) TROPISK NEKTAR 1,5L R
- Kiwi — 27,90 (18,60 per l) Tropisk Nektar 1,5l Eldorado
- Oda — 34,30 (22,87 per l) R Tropisk Nektar 1,5 l
- Meny — 37,90 (25,27 per l) Tropisk Nektar 1,5l Eldorado
Prisforskjellen er 12,- mellom Rema 1000 og Meny — 46 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka