Prisboka › Leksikon
Superchips salt maarud
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 28,90 (206,43 per kg) Superchips Salt 140g Maarud
- Oda — 37,40 (287,69 per kg) Maarud Superchips Salt 130 g
- Meny — 38,90 (277,86 per kg) Superchips Salt 140g Maarud
Prisforskjellen er 10,- mellom Kiwi og Meny — 35 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka