Prisboka › Leksikon
Nugatti original
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 32,90 (65,80 per kg) Nugatti Original 500g
- Oda — 39,40 (78,80 per kg) Nugatti Original 500 g
- Meny — 43,90 (87,80 per kg) Nugatti Original 500g
Prisforskjellen er 11,- mellom Kiwi og Meny — 33 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka