Prisboka › Leksikon
Rapsolje steking odelia
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 59,90 (133,11 per l) Rapsolje Steking 0,45l Odelia
- Oda — 84,10 (186,89 per l) Odelia Rapsolje Steking 450 ml
- Meny — 93,- (206,67 per l) Rapsolje Steking 0,45l Odelia
Prisforskjellen er 33,10 mellom Kiwi og Meny — 55 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Rapsolje, kaldpresset, Odelia — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 900 kcal (3700 kJ)
- Fett — 100,0 g
- herav mettede fettsyrer — 7,0 g
- herav enumettede fettsyrer — 60,0 g
- herav flerumettede fettsyrer — 33,0 g
- Karbohydrat — 0,0 g
- herav sukkerarter — 0,0 g
- herav stivelse — 0,0 g
- Kostfiber — 0,0 g
- Protein — 0,0 g
- Salt (NaCl) — 0,0 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.