Prisboka › Leksikon
Philadelphia original
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 29,90 (149,50 per kg) Philadelphia Original 200g
- Meny — 55,90 (186,33 per kg) Philadelphia Original 300g
- Oda — 71,40 (142,80 per kg) Philadelphia Original 500 g
Prisforskjellen er 41,50 mellom Kiwi og Oda — 139 % dyrere hos Oda.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka