Prisboka › Leksikon
Rødvinsaus original toro
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Meny — 14,25 (459,68 per kg) Rødvinsaus Original 31g Toro
- Kiwi — 21,40 (690,32 per kg) Rødvinsaus Original 31g Toro
- Oda — 25,70 (829,03 per kg) Toro Rødvinsaus Original 31 g
Prisforskjellen er 11,45 mellom Meny og Oda — 80 % dyrere hos Oda.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka