Prisboka › Leksikon
Tomatsuppe original toro
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Meny — 12,25 (133,15 per kg) Tomatsuppe Original 92g Toro
- Kiwi — 17,40 (191,21 per kg) Tomatsuppe Original 91g Toro
- Oda — 20,90 (227,17 per kg) Toro Tomatsuppe original 92 g
Prisforskjellen er 8,65 mellom Meny og Oda — 71 % dyrere hos Oda.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka