Prisboka › Leksikon
Ostegrill gilde
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 41,- (85,42 per kg) Ostegrill 480g Gilde
- Oda — 56,60 (117,92 per kg) Gilde Ostegrill 6 stk 480 g
- Meny — 69,90 (145,63 per kg) Ostegrill 480g Gilde
Prisforskjellen er 28,90 mellom Kiwi og Meny — 70 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka