Prisboka › Leksikon
Ostepop first price
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Oda — 16,- (133,33 per kg) R Ostepop 120 g
- Kiwi — 21,90 (87,60 per kg) Ostepop 250g First Price
- Meny — 29,90 (119,60 per kg) Ostepop 250g First Price
Prisforskjellen er 13,90 mellom Oda og Meny — 87 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Ostepop — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 547 kcal (2279 kJ)
- Fett — 35,5 g
- herav mettede fettsyrer — 5,2 g
- herav enumettede fettsyrer — 25,0 g
- herav flerumettede fettsyrer — 3,7 g
- Karbohydrat — 47,0 g
- herav sukkerarter — 2,7 g
- herav stivelse — 44,3 g
- Kostfiber — 3,0 g
- Protein — 8,5 g
- Salt (NaCl) — 2,2 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.