Prisboka › Leksikon
Pannekaker eldorado
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Oda — 31,60 (52,67 per kg) R Pannekaker 10 stk 600 g
- Kiwi — 39,90 (3,32 per stk) Pannekaker 12stk Eldorado
- Meny — 55,- (4,58 per stk) Pannekaker 12stk Eldorado
Prisforskjellen er 23,40 mellom Oda og Meny — 74 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Pannekaker, med søtpotet — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 218 kcal (919 kJ)
- Fett — 5,6 g
- herav mettede fettsyrer — 1,5 g
- herav enumettede fettsyrer — 2,0 g
- herav flerumettede fettsyrer — 1,3 g
- Karbohydrat — 30,1 g
- herav sukkerarter — 6,1 g
- herav stivelse — 23,9 g
- Kostfiber — 3,0 g
- Protein — 10,2 g
- Salt (NaCl) — 1,2 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.