Prisboka › Leksikon
Partymix paprika r
Pris i 4 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Rema 1000 — 21,90 (109,50 per kg) PARTYMIX PAPRIKA 200G R
- Kiwi — 21,90 (109,50 per kg) Partymix Paprika 200g First Price
- Meny — 27,40 (137,- per kg) Partymix Paprika 200g First Price
- Oda — 30,70 (153,50 per kg) R Partymix Paprika 200 g
Prisforskjellen er 8,80 mellom Rema 1000 og Oda — 40 % dyrere hos Oda.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Paprika, grønn, rå — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 21 kcal (88 kJ)
- Fett — 0,3 g
- herav mettede fettsyrer — 0,1 g
- herav enumettede fettsyrer — 0,0 g
- herav flerumettede fettsyrer — 0,2 g
- Karbohydrat — 2,8 g
- herav sukkerarter — 2,7 g
- herav stivelse — 0,1 g
- Kostfiber — 2,0 g
- Protein — 0,8 g
- Salt (NaCl) — 0,0 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.