Prisboka › Leksikon
Sørlandschips spansk paprika
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Meny — 24,90 (127,69 per kg) Sørlandschips Spansk Paprika 195g
- Kiwi — 26,90 (134,50 per kg) Sørlandschips Spansk Paprika 200g
- Oda — 34,10 (170,50 per kg) Sørlandschips Spansk Paprika 200 g
Prisforskjellen er 9,20 mellom Meny og Oda — 37 % dyrere hos Oda.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka