Prisboka › Leksikon
Tomater passata eldorado
Pris i 4 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 15,40 (39,49 per kg) Tomater Passata 390g Eldorado
- Rema 1000 — 17,50 (44,87 per kg) PASSATA TOMATER 390G R
- Oda — 19,40 (49,74 per kg) R Passata tomater 390 g
- Meny — 19,90 (51,03 per kg) Tomater Passata 390g Eldorado
Prisforskjellen er 4,50 mellom Kiwi og Meny — 29 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Tomat, uspesifisert, rå — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 12 kcal (52 kJ)
- Fett — 0,0 g
- herav mettede fettsyrer — 0,0 g
- herav enumettede fettsyrer — 0,0 g
- herav flerumettede fettsyrer — 0,0 g
- Karbohydrat — 2,1 g
- herav sukkerarter — 2,1 g
- herav stivelse — 0,0 g
- Kostfiber — 1,0 g
- Protein — 0,4 g
- Salt (NaCl) — 0,0 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.