Prisboka › Leksikon
Peanøtter r
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Rema 1000 — 17,90 (65,09 per kg) PEANØTTER 275G R
- Kiwi — 17,90 (65,09 per kg) Peanøtter 275g Eldorado
- Meny — 21,90 (79,64 per kg) Peanøtter 275g Eldorado
Prisforskjellen er 4,- mellom Rema 1000 og Meny — 22 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Peanøtter — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 594 kcal (2458 kJ)
- Fett — 49,2 g
- herav mettede fettsyrer — 6,8 g
- herav enumettede fettsyrer — 24,4 g
- herav flerumettede fettsyrer — 15,6 g
- Karbohydrat — 7,6 g
- herav sukkerarter — 4,0 g
- herav stivelse — 3,7 g
- Kostfiber — 9,0 g
- Protein — 25,8 g
- Salt (NaCl) — 0,0 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.